Vi lager skreddersydde nettbutikker med Magento 2 som plattform

Hos oss får du mye mer enn en ferdig mal. Vi tilpasser nettbutikken til de produktene du selger, og gir deg nøkterne anbefalinger om blant annet konvertering, automatisering og integrasjoner mot andre systemer.

Svein er daglig leder i Tiny Elephant og sertifisert Magento Solution Specialist. Han har bakgrunn som sivilingeniør fra NTNU og har jobbet med netthandel siden 2011.

Nøkkelkompetanse:
Magento 2.x og 1.x arkitektur og funksjonalitet, analyse, brukervennlighet og UX

svein@tinyelephant.no
t: +47 907 70 363

Svein
Økland

Ole er prosjektleder i Tiny Elephant og sertifisert Magento Solution Specialist. Han har bakgrunn som sivilingeniør fra NTNU og har jobbet med netthandel siden 2012.

Nøkkelkompetanse:
Magento 2.x og 1.x arkitektur og funksjonalitet, Git, Agile metoder, SEO og White box QA

ole@tinyelephant.no
t: +47 957 58 729

Ole
Tovsen

Anton er en front-end utvikler i Tiny Elephant. Han har bakgrunn som sivilingeniør fra Kharkiv Polytechnic Institute.

Nøkkelkompetanse:
HTML/CSS, Javascript/Ajax/ES6, XML, Git, Photoshop, Illustrator, SCSS/LESS, Grunt, Gulp, Magento 1.x og Magento 2.x

anton@tinyelephant.no

Anton
Yanovskii

Natalia er designer i Tiny Elephant.

Nøkkelkompetanse:
Photoshop, Illustrator, UX/UI, illustrasjoner og brukervennlighet

natalia@tinyelephant.no

Natalia
Sendryk

Marina jobber som Magento Solution Spesialists i Tiny Elephant.

Nøkkelkompetanse:
Magento 2.x og 1.x funksjonalitet og brukervennlighet

maryna@tinyelephant.no

Marina
Mats

Max er applikasjonsutvikler i Tiny Elephant, og hovedansvarlig for Tiny Elephant Bridge løsning.

Nøkkelkompetanse:
PHP, Symfony Framework, Doctrine, Twig, JQuery, MySQL, RabbitMQ, Nginx, GIT, JIRA, Linux

max@tinyelephant.no

Maxym
Perepelitsa

Alina er Magento Solution Spesialist i Tiny Elephant.

Nøkkelkompetanse:
Magento 2.x og 1.x funksjonalitet og brukervennlighet

alina@tinyelephant.no

Alina
Prasko

Vladimir er en front-end utvikler i Tiny Elephant. Han har buss sertifikat og en mastergrad i arkologi fra Kharkiv National University.

Nøkkelkompetanse:
HTML/CSS, Javascript/JQuery/Ajax/ES6, XML, Bootstrap, Fundation, Git, Photoshop, Illustrator, SCSS/LESS, Grunt, Gulp, Magento 1.x og Magento 2.x

vladimir@tinyelephant.no

Vladimir
Kubai

Valerii er Team Lead back-end Magento utvikler i Tiny Elephant. Han har bakgrunn som sivilingeniør fra Kharkiv National Aerospace University.

Nøkkelkompetanse:
OOP, PHP Design Patterns, AJAX, SOAP, REST, JSON, RSS, Twig, SVN, GIT, Xdebug, API utvikling, A/B Testing, Magento 1.x og Magento 2.x

valerii@tinyelephant.no

Valerii
Demidov

Oleg er back-end Magento utvikler i Tiny Elephant. Han har bakgrunn som sivilingeniør fra Kharkiv National Aerospace University.

Nøkkelkompetanse:
PHP, SQL, XML, Git, jQuery, PhpStorm, xDebug, Knockout JS, FTP/SSH Magento 1.x og Magento 2.x

oleg@tinyelephant.no

Oleg
Talalaev

I møter med kunder får vi en del spørsmål som går igjen. På denne siden vil forsøke å besvare en del av disse.